Csákvár, 2010
2010. november 11., csütörtök
2010. szeptember 10., péntek
Roció és Tibor esküvője
Rég jelentkeztem már, pedig gyűlnek az újabb és újabb esküvői sorozatok. Ennek a vidám párnak az esküvője még augusztus utolsó előtti szombatján volt, de csak most értem oda, hogy meg is mutassam a nagyközönségnek. Az egész esküvő a Margitszigeten zajlott, naná, hogy a fotózás is. Korábban már az előfotózás (e-session) alkalmával bejártuk a a fotózásra érdemes helyeket, így a nagy napon már otthonosan mozogtunk. Azért Roció és Tibor sokszor meg tudtak lepni :) és ez így jó. Nagyon élveztem velük a fotózást és ők is nagyon élvezték.
Mókás és romantikus pillanatok váltották egymást, ez a két hangulat jellemezte őket leginkább, ami remélhetőleg a képeken is átjön.
Még több képhez KATT IDE!
2010. augusztus 27., péntek
2010. július 28., szerda
Hajnal a Káli-medencében
Ismét visszakanyarodnék a balatoni nyaralásunk emlékeinek felidézéséhez. Az emberek többsége azt gondolja, hogy a nyaralás arra van, hogy délig lehet szunyálni, és ha már víz közelben van, akkor nincs is jobb dolog, mint a pancsi és henye a parton kombináció a nap hátralevő részében. Mi a párommal ezt máskép csináljuk, szívesen otthagyjuk a puha, meleg ágyat hajnalok hajnalán és elindulunk felfedezni a környéket. Ki korán kel…aranyat lel, vagy álmos marad. No de ott vannak a déli órák, amikor úgysem lehet mit csinálni. Napra menni nem túl egészséges dolog, ezért ilyenkor lehet pótolni az elmaradt néhány óra szunyókálást. Fürdőzni meg lehet délután.
Remélem Ti is úgy látjátok, hogy megérte hajnalban felkelnünk, bár a fotók így is csak részben tudják visszaadni azt a hangulatot, amit ez a környék áraszt.
2010. június 13., vasárnap
Zsuzsi és Péter E-session
Zsuzsival és Péterrel Gödön és Vácon készítettünk egy esküvő előtti fotósorozatot. Azt hiszem nem kell ecsetelnem mennyire élvezték a fotózást, a képek magukért beszélnek.
A teljes sorozat megtekintéséhez katt. a képre!
2010. április 7., szerda
Berky Lili
Tegnap fotózni voltam a Gózon Gyula Kamaraszínházban. A fotóspróba egy kicsit csúszott a kiírt időponthoz képest, így a kollégákkal elkezdtünk szétnézni az épületben. Az egyik lépcsőfordulóban találtunk Berky Lili színésznő mellszobrára.
2010. február 12., péntek
Milyen kicsi is az ember
Egy kis nosztalgia, ez a kép 2003 telén készült. Most Zsuzsi blogján látható kép miatt kerestem elő. Egy picit “leporoltam”.
2010. február 1., hétfő
Séta a hóban
A Déli környékén volt ma dolgom és jutott idő egy kis fotózásra is. Sütött a nap és sok kutyás volt kint a Vérmezőn.